Kolagen naturalny Colway

20:41

Jak schudnąć z brzucha bez wysiłku i ćwiczeń

Witajcie Kochani!

Jak tam u was po wakacjach?

Rozleniwiliście się?

Ja przyznam, że trochę tak. 

Zawsze tak mam, że zaraz po wakacjach boję się wchodzić na wagę, bo wiem, że jest na niej kilka nadprogramowych kilogramów. Ale spokojnie, mam dobry sposób na to żeby szybko i w zasadzie bez większego wysiłku wrócić do formy. Na pewno ucieszą się ci, którzy ćwiczyć nie chcą lub nie lubią. Nie to, żebym radziła wam przestać się ruszać, absolutnie! Chce wam jednak pokazać, że wystarczy kilka zmian w diecie i waga sama będzie spadać, a boczki znikać.

Pisałam już o tym wiele razy, ale powtórzę to raz jeszcze, bo uważam, że to mega ważna informacja. 


80% sukcesu w odchudzaniu to odpowiednia dieta, a tylko 20% aktywność fizyczna.


Dlatego tak ważne jest, by zwracać uwagę na to co kładziemy na talerz. Aktywność fizyczna oczywiście też jest ważna, aczkolwiek na nic się zdadzą te wszystkie fitnesy jeśli po ćwiczeniach będziemy się obżerać. Dlatego najlepiej połączyć te dwie rzeczy - i ćwiczyć - i zdrowo się odżywać. Jeśli jednak jesteś leniuszkiem i nie chce ci się ćwiczyć, możesz zrzucić kilka kilogramów dzięki samej diecie, czyli zmianie nawyków żywieniowych.


Jak schudnąć z brzucha bez wysiłku i ćwiczeń


Przedstawię ci teraz 10 moich zasad, które stosuję i które zawsze działają, gdy chcę schudnąć bez wysiłku kilku tygodniach dyspensy od diety.1. Pij zaraz po przebudzeniu szklankę wody z cytryną (w ten sposób przyspieszysz metabolizm)

2. Śniadanie jedz obfite, ale staraj się by nie było w nim za dużo cukru

3. Licz kalorie swojemu obiadowi. Mało kalorii w obiedzie wcale nie znaczy, że się nie najesz, gwarantuję! Oto propozycje na  obiady do 600 kalorii

4. Jedz lekką kolację i staraj się, by zawsze było w niej jakieś warzywo

5. Unikaj pustych kalorii, tzn. zamiast cukierka zjedz owoc

6. Uważaj na posiłki po 18.00! Twój metabolizm o tej porze naprawdę zwalnia!

7. Pij szklankę wody na 30 minut przed jedzeniem, wtedy zjesz mniej, a szybciej się nasycisz.

8. Unikaj alkoholu, albo wyznacz sobie granice np. wino tylko w weekend

9. Jedz 5-6 posiłków dziennie i staraj się nie podjadać!

10. Nigdy nie jedz przed snem! Tak wiem, fajnie się ogląda film przed zaśnięciem, ale nie jedz wtedy najlepiej NIC!


Jak myślisz trudne są to zasady do zapamiętania, albo do zastosowania?

Ja myślę, że nie.

W każdym razie lepsze to, niż sztywna dieta, za którą nie przepadam. Ja, jeśli czasem się zapomnę (tak wiem, najlepszym się zdarza! :) ) i przez okres np. wakacyjny pofolguję sobie trochę z podjadaniem, słodyczami, imprezami, po tej mojej skutecznej dziesiątce szybko wracam do formy.


SAŁATKA SUSHI, SPRAWDŹ PRZEPISUważam, że życie jest zbyt krótkie, by ciągle żyć w kieracie, narzucać sobie sztywne zasady, czy nakładać ograniczenia. Już wystarczy, że rząd to za nas robi. Czasem można sobie pozwolić na więcej, warto jednak wiedzieć, że po takiej rozpuście wystarczy kilka drobnych zmian, by wrócić do formy!

2 komentarze:

Copyright © 2016 Diety i ich sekrety , Blogger