Obserwatorzy

środa, 26 lutego 2014

Dzień wielkich zmian!!

No i stało się! Od dziś jestem na facebooku! Na blogu jak widać pojawił się Like Box, więc zapraszam wszystkich do dodawania mnie do tak zwanych ulubionych ;)


Czytajcie, komentujcie, bawcie się dobrze, ja też zamierzam... jak mi tylko nerw minie na tego "niebieskiego"!
Nie wiem może i jestem jakaś zacofana, ale męczyłam się ze dwa dni z tym, żeby w ogóle założyć stronę na tym światowym portalu społecznościowym. No, cóż uniosłam się honorem po tym jak usłyszałam od koleżanki, że skoro nie ma mnie na "fejsie" to nie istnieję, więc ... JESTEM :)
Myślę, że wielu z was także ułatwi to śledzenie mojego bloga i nowych wpisów. W końcu nie każdy ma profil na google, a na fb to chyba już mało kto nie ma. Także mam nadzieję, że ułatwiłam wam życie jednocześnie nie utrudniając swojego ;) Jeśli na początku będę się poruszać na "niebieskim" jak słoń w składzie porcelany-wybaczcie mi, bo akurat tego dopiero się uczę ;)

Jest jeszcze jedna wiadomość, o której wspominałam już dość dawno. Zabierałam się do tego jak przysłowiowy pies do jeża i nie wiedziałam jak ogłosić wszem i wobec swój drugi projekt. Dziś jest chyba najlepsza okazja, a więc..

TA DAAAAM!

Niezłe Ziółko


Przedstawiam wam mojego drugiego bloga, na którym zgłębiam tajemnice ziół, przypraw i roślin leczniczych. Mam nadzieję, że tez go polubicie :) Zapraszam do lektury!

Ps. Jednocześnie mam do wszystkich czytających gorącą prośbę, jeśli zauważycie, że coś nie działa, albo coś się wykrzaczyło, jakieś rozjechane obrazki, krzywe napisy czy nie działające odnośniki, bardzo proszę napiszcie o tym chociażby w komentarzu po postem. Będę się starała jak najszybciej naprawić ten błąd.Zapisz się do newslettera!
Share this article!

2 komentarze:

Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML