Obserwatorzy

czwartek, 25 czerwca 2015

Dieta 7 dniowa - czy uda ci się schudnąć w tydzień?

Słyszeliście już o diecie 7-dniowej? Dostałam ostatnio takie pytanie na maila. Ja o tej diecie słyszałam i to nie raz. Szczególnie, że jest tyle diet 7-dniowych, że trudno zliczyć. I obiecują nam, że schudniemy 7 kilo w siedem dni, ale czy aby to prawda? Na czym polega dieta 7-dniowa? Czy można zapuszczać sadło przez cały rok, a potem na gwałt schudnąć w kilka dni?
Zaraz wam na te pytania odpowiem.

Na czym polega dieta 7-dniowa Jak sama nazwa wskazuje, dieta obiecuje nam, że w siedem dni zrzucimy ileśtam kilogramów (bo spotkałam się z różnymi obiecankami - a to że 5, a to że 6 , albo nawet 7 kilo!). Bzdura? Hmmm, może nie do końca, ale nie wierzę, że każdy tyle schudnie. Osobom mocno otyłym na pewno się to uda, choćby z tego względu, że nagle przestaną tyle (przepraszam) żreć, a zaczną się zdrowo odżywiać..

Dieta 7 dniowa polega zwykle na tym, by jeść to co nam rozkaże jej twórca. Także mamy przygotowany jadłospis na tydzień, którego mamy się trzymać. I już w tym momencie dieta taka mi się nie podoba, bo po pierwsze - nie lubię jak ktoś mi mówi co mam jeść, a po drugie mogą w jadłospisie być produkty, których nie lubię albo jeść nie mogę.

Podczas diety tak krótkiej pierwsze czego się pozbędziemy to nadmiar wody. Wraz z wodą pójdą złogi toksyn - i to jest dobre, ale... nie obiecujmy sobie, że stracimy tłuszczyk z boczków, hehe! To by było zbyt piękne, by mogło być prawdziwe. 

I rzecz kolejna - jadłospis jest tak ułożony, by otrzymać niewielką ilość energii, a spalać więcej, to oczywiste.

Moim zdaniem dieta 7-dniowa to dobry wstęp do zmiany nawyków żywieniowych. Nie traktowałabym jej jako sposobu na schudnięcie w krótkim czasie, bo możecie się zawieść.

Gdzie szukać przepisów na dietę 7-dniową?

Pełno takich w internecie, więc nie będziecie mieć problemów, by wybrać jadłospis dla siebie. Jeśli jednak chcecie wiedzieć co ja polecam, oto moje propozycje:

Bezpłatny poradnik wraz z jadłospisem na dietę 7-dniową - KLIK TUTAJ

Książka DIETA 17-dniowa bardzo fajna pozycja, rady i jadłospis jaki w niej znajdziecie układał lekarz, więc nie musicie się obawiać, że coś wam zaszkodzi albo źle wpłynie na zdrowie.

Oczywiście nie samą dieta człowiek żyje, więc proponuję też czasami poćwiczyć :)

Macie tu dwa fajne filmy, z którymi zgubicie ciałko w krótkim czasie:


I na koniec dla wzmocnienia efektów polecam oczywiście body-wrapping. Szczególnie polecam dla wszystkich pań, które mają problem z cellulitem
Jak klikniecie w zdjęcie zobaczycie opis kosmetyku, jego zastosowanie i efekty ze zdjęciami. Potwierdzam, ze to tak własnie działa, ten pierwszy koncentrat przez bardzo długi czas używałam. Jest świetny!
http://naturica.pl/koncentrat-cynamon-lkarnityna250ghttp://naturica.pl/koncentrat-cynamowo-kofeinowy250


Zapisz się do newslettera!
Share this article!

3 komentarze:

  1. hmyy mnie dieta 7 dniowa jakoś nie przekonuje:P

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej, też interesuje się temat diet :) Ciekawy post, zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Uważam, że taka dieta to bujda na resorach :)

    OdpowiedzUsuń

Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML