Obserwatorzy

piątek, 13 marca 2015

Cała prawda o spalaniu tłuszczu

Wiecie co, ostatnio zauważyłam, że w internecie pełno jest "cudownych sposobów" na szybkie spalanie tłuszczu. Sama też czasami radzę wam co zrobić, żeby spalić tkankę tłuszczową. No cóż, nic odkrywczego w tej kwestii powiedzieć nie można: dieta + ćwiczenia to gwarancja sukcesu. No... może jeszcze przy niewielkim udziale kosmetyków wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej czy usuwanie cellulitu. Jednak czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego podczas odchudzania tak szybko na początku chudniemy? Czy to zasługa diety? A może stosujecie głodówkę? Eeee, to pewnie ta dieta taka idealna! Niestety to wszystko to bzdura! Zaraz powiem wam dlaczego chudniecie tak szybko i dlaczego tak szybko widać "spektakularnie " czasami efekty.


Cała prawda o spalaniu tłuszczu

Nie popadaj w zbytnią euforię jeśli podczas odchudzania w pierwszych dniach szybko spada Ci waga. Nagle zaczynasz mieścić się w ubrania o rozmiar mniejsze? Koleżanka miała rację, że ta dieta, która ci podała to dieta cud?

Niestety to ściema!

Przez pierwsze 3 dni diety tracimy 70% wody, 5% białka, 25% tłuszczu

Dlatego nie podniecaj się zbytnio, tylko ciągnij tą dietę i ćwiczenia dalej. Obserwuj się.

Do 13 dnia diety tracimy 19% wody, 12% białka, 69% tłuszczu

Jeśli dobrnęłaś do momentu, w którym do twojego organizmu wreszcie dotarło, że zamierasz się pozbyć tłuszczu, jeśli minęło przynajmniej 14 dni to jesteś na dobrej drodze! Dopiero teraz tak naprawdę zaczniesz spalać tłuszcz!

Między 21, a 24 dniem diety tracimy 15% białka, 85% tłuszczu

Nie poddawaj się! Walcz dalej! W kolejnych dniach bowiem ten efekt będzie się powoli stabilizował. 

Od 24 dnia diety tracimy 25% białka, 75% tłuszczu

Jak widać, droga do pięknej sylwetki jest długa i mozolna. Ale waaaarto! :)

Fot. mmo.pl

A gdyby ci w trakcie odchudzania nagle przeszła ochota na ... odchudzanie - pilnuj się! Bo tym sposobem bardzo łatwo o efekt jojo!

Fot.kobieta.wp.pl
Źródło inf. zdrowezywienie.w.interia.pl/Zapisz się do newslettera!
Share this article!

4 komentarze:

 1. Wciąż jest wiele osób, które niestety wierzą w te wszystkie cholerne diety cud. Są też i takie, którym nie wytłumaczysz, że są w błędzie. Ale mam nadzieję, że m.in. dzięki takim wpisom chociaż część z tych osób otworzy oczy i podejdzie do odchudzania racjonalnie.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wciąż spotykam osoby wierzące w dietę cud i magiczne tabletki -.-' Niestety wszyscy chcą zmian, a nikt nie chce się zmieniać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o yeah! wpadłam kiedyś na reklamę tabletek, które mają niby rozwarstwiać tłuszcz i bierze się je chyba raz na tydzień czy jakoś tak. Będąc u kumpeli od razu opowiedziałam jej o tym, pokładając się ze śmiechu. Na co ona: no tak, czytałam o tym, to faktycznie jest prawda... - i wyskoczyła z jakimś meeeega naciąganym wyjaśnieniem jak one działają. Naprawdę nie mogłam pojąć jakim cudem to do niej przemówiło. Tak na marginesie - ciągle łykała tego typu gunwa aż wylądowała w szpitalu z hipoglikemią. :)

   Usuń

Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML