Obserwatorzy

wtorek, 17 grudnia 2013

Rozwiązanie konkursu i mała niespodzianka

Hej!
Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Niestety zwycięzcą może zostać tylko jedna osoba - ta najszybsza. Zdecydowanie bezkonkurencyjna była czytelniczka ukrywająca się pod pseudonimem:  

Ewa Kowalski

Ewo, bardzo proszę o kontakt ze mną. Pisz do mnie na: allsecretsdiet@gmail.com i podaj mi swoje dane do wysyłki nagrody. Jeśli się pospieszysz może będziesz miała ode mnie piękny prezent na gwiazdkę. Jeszcze raz gratuluję!

To tyle jeśli chodzi o konkurs. Przejdźmy teraz do zapowiadanej niespodzianki :)

Pisałam, że długo mnie nie było, że troszkę się u mnie pozmieniało. Właściwie to wywróciłam swoje życie do góry nogami! Ha! Spróbujcie, naprawdę świetna sprawa ;)
A teraz NIUS: Niebawem rusza mój drugi blog. Tym razem o ziołach. W związku z tym szykuję dla Was kolejną niespodziankę i oczywiście kolejny konkurs. Na razie szczegółów nie zdradzę. Zostawię Was w tej niepewności... a co! :)

Zapraszam na kolejne odsłony! :D

Ps. Wiecie co, postanowiłam jednak nagrodzić także dwie pozostałe czytelniczki, które wzięły udział w moim konkursie. Napiszcie do mnie na maila lub podajcie w komentarzu swoje maile, a dostaniecie ode mnie sprawdzony przepis na piernikową chatkę, plastyczną masę do jej ozdoby i klej do ciast, który (możecie samodzielnie wykonać w domu!) wykorzystywać, by wasze świąteczne wypieki były nie tylko pyszne, ale także pięknie wyglądały na stole.

Zapisz się do newslettera!
Share this article!

2 komentarze:

 1. bardzo mi miło :)
  thsummerbody@gmail.com
  oczywiście gratuluję miejsca pierwszego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo się cieszę, że wygrałam główna nagrodę, mam nadzieję, że będą kolejne konkursy na Twoim blogu, skontaktuję się z Tobą na maila i tam podam dane do wysyłki
  pozdrawiam wszystkich i gratuluję pozostałym uczestnikom konkursu

  OdpowiedzUsuń

Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML